Audyt kadrowo płacowy

Audyt kadrowo płacowy staje się coraz popularniejszy w wielu firmach. Zatrudnienie pracowników wymaga odpowiedniej dokumentacji, która podlega instytucjom państwowym. Nawet niewielkie niewłaściwości mogą ciągnąć konsekwencje finansowe. Dzięki usługą specjalistów, którzy wykonają audyt kadrowo płacowy wyeliminujemy błędy oraz poprawimy procederu związane z personelem.

Jakie korzyści ma dla nas audyt kadrowo płacowy?

Każdy, kto prowadzi swoje przedsiębiorstwo, które zatrudnia zleceniobiorców lub pracowników może skorzystać z audyt kadrowo płacowy. Jest to obiektywna i nie podlegająca kontrola dokumentów z jej rzetelnym stanem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zweryfikować sposób zarządzania dokumentacją, polityką kadrową oraz wyeliminować błędy. Jest to ważne, wiele firm zapomina o optymalizacji procesów wewnętrznych. Audyt kadrowo płacowy oceni kondycję naszej firmy!

audyt kadrowo płacowy

Audyt kadrowo płacowy, a tarcza antykryzysowa?

Audyt kadrowo płacowy jest stosowany również w ocenie prawidłowości przyznania wsparcia finansowego uzyskanego z PUP, ZUS, ARP, PFP, czy samorządów zarządzających tarczami antykryzysowymi. Dzięki audyt kadrowo płacowy, poznamy analizę wymaganych warunków, żeby dostać subwencję albo przynajmniej częściowo były bezzwrotne.

Zagadnienia, które są badane w sprawie pomocy uzyskania tzw. tarcz antykryzysowych spełniają zazwyczaj:
badania warunków przyznania środków dla naszej firmy, zatrudnienie, status przedsiębiorców itd.,
sprawdzenia zalecanej podstawy, tak aby otrzymane środki były bezzwrotne przynajmniej w części, cel wykorzystania, brak redukcji zatrudnionych pracowników. Zobacz https://cksk.pl/audyty-ksiegowe-oraz-kadrowo-placowe/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *