Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Ogromnym wrogiem dla naszego środowiska są różnego rodzaju bakterie, wirusy i grzyby. Te, które rozprzestrzeniają się w niekontrolowany sposób, stanowią szczególne zagrożenie i mogą skutkować poważnymi konsekwencjami dla zdrowia. Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk pozwoli uporać się z tym problemem i zadbać o higienę w danym miejscu.

Dlaczego warto dezynfekować ręce

Dezynfekcja rąk zabija niektóre bakterie oraz wirusy. Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk wypełniona odpowiednim środkiem dezynfekującym usuwa także grzyby. Wszystkie zarazki i wirusy mogą zostać unieszkodliwione. Potrzebna jest jedynie niewielka ilość środka dezynfekującego. Czujnik umieszczony w bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk dozuje odpowiednią ilość, zwykle jest to około trzech ml. Aby dezynfekcja była skuteczna, należy zdezynfekować dłonie przynajmniej przez 30 sekund.

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Dlaczego warto mieć stację do dezynfekcji rąk

Dezynfekcja rąk w bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk jest ważna z tego względu, że ludzie miejscach publicznych mają do czynienia z wieloma bakteriami i wirusami. Zagrożone są nie tylko osoby odwiedzające placówki gastronomiczne, duże firmy oraz placówki zdrowotne, ale także ich pracownicy. Osoby przebywające w miejscach z dużą ilością osób są wdzięczne za możliwość korzystania z bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk i dezynfekowania swoich dłoni. Taki proces pozwala na bezpieczne korzystanie z danej usługi. Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk najlepiej umieścić przy wejściu do danego miejsca.

 

Dowiedz się więcej na https://meditiser.com !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *