Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk

Dezynfekcja rąk – dlaczego jest tak ważna

Dezynfekcja to zabieg usunięcia bakterii i wirusów z różnego rodzaju powierzchni (lub na przykład z rąk człowieka) za pomocą odpowiednich środków chemicznych, preparatów. Stosowana jest od bardzo dawna, szczególnie w miejscach, gdzie bakterii jest wzmożona ilość, na przykład w szpitalach, fabrykach i tym podobnych miejscach. W dobie koronawirusa zyskała ona szczególne znaczenie. Obecnie każdy z nas zmuszony jest to dezynfekcji rąk nawet kilka razy dziennie – już nie tylko w szpitalach, ale tak naprawdę we wszystkich miejscach, do których się udamy. Warto jest więc zainwestować w stojący dozownik do dezynfekcji rąk, który usprawni ten proces i wkomponuje się w pomieszczenie.

bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk

Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk – specyfika, cechy

Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk to świetny sposób na zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa sanitarnego w miejscu pracy. Jego specyfika pozwala na użycie bez konieczności dotykania go, co dodatkowo wpływa na zachowanie najwyższego bezpieczeństwa. Dzięki wbudowanemu czujnikowi na podczerwień, bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk szybko wypuszcza porcję płynu do dezynfekcji. Cały proces przebiega więc szybko i bez konieczności dłuższego zatrzymywania się przy nim. Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk pozwala na umieszczenie go w dowolnym miejscu – zaleca się przy wejściach, ponieważ wtedy z pewnością nikt go nie przeoczy. Automatyczna bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk świetnie wpasuje się w każde pomieszczenie. Zobacz ofertę na https://meditiser.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *