Cacy i zadbany ogród już teraz

Ktokolwiek z nas pragnie mieszkać w ślicznym, zadbanym środowisku. To nie jedynie uwarunkowania naoczne, jakie z pewnością bywają niezwykle ważne, lecz środowisko, w jakim działamy posiada także działanie na naszą psychikę. Nie wiecznie mamy czas i alternatywy, żebyśmy na własną rękę zatroszczyli się o miły dla oczu charakter otoczenia. Stąd najłatwiej zlecić to działalności, która się w tym zajmuje.

Pielęgnacja zieleni wielkopolskaSolidnie i w mgnieniu oka wykonamy przeróżne prace porządkowe. Realizujemy uprzątanie obrębów otwartych, uprzątanie wysypisk, sprzątanie pustych budnków. Ponadto sprzątanie gniezno: klatek, wind, garaży, piwnic, strychów, mieszkań, magazynów, wiat śmietnikowych, miejsc postojowych. Błyskawicznie i efektywnie wykonujemy prace porządkowe w biurach, firmach i zarządach -mycie okien, sprzątanie budynków oficjalnych i łazienek, lokali ochrony i administracji, pranie wykładzin, sprzątanie ciągów pieszych i jezdnych, odkurzanie szaf, miejsc pracy, półek, wyekwipowanie sanitariatów w mydło, ręczniczki, papier toaletowy, odświeżacze powietrza, mycie luster, drzwi w szybach itp., mycie belek, drzwi, parapetów, czyszczenie lamp i kloszy.

Pielęgnacja zieleni Wielkopolska

Przed budynkami, o jakie troszczymy się zamiatamy i odśnieżamy chodniki i dodatkowo sypiemy je mieszaniną przeciw ślizganiu. W naszej ofercie bywa dodatkowo pielęgnacja zieleni wielkopolska. Zajmujemy się plewieniem chwastów, ochroną przed szkodnikami i infekcjami, skracaniem drzew i krzaków, sadzeniem, nawożeniem, podcięciami roślin, pielęgnacją trawników (koszenie, walcowanie, użyźnianie, piaskowanie, wertykulacja, regeneracja), okrywaniem i zabezpieczaniem roślin na zimę. Absorbujemy się także opieką roślin doniczkowych-nawadnianie, użyźnianie, działania ochronne, zmiany doniczek, modyfikowanie ziemi. W podobny sposób prace porządkowe, jak i roboty dotyczące pielęgnacji zieleni przeprowadzają kompetentni pracownicy, którzy ekspresowo i porządnie osiągają powierzone im zlecenia.

Źródło: www.omega-ochrona.pl/uslugi-porzadkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *