Co warto wiedzieć w kwestii diety pudełkowej?

Coraz bardziej popularna staje się dieta pudełkowa. Jest to komfortowa oraz szybka metoda w ciągu odchudzania. Stosuje ja na przykład Ewa Chodakowska. Stosowanie różnych diet zajmuje wiele czasu na przyrządzanie, kontrolowanie kalorii. Jednakże na ten rodzaj diety jest w stanie pozwolić sobie mało osób, ze względu na znaczne koszty. Przeciętny miesięczna opłata to w przybliżeniu 1500 złotych.

Dieta pudełkowa Poznań


Zacząć należy od spotkania z dietetykiem, od wybrania odpowiedniej diety. Zakładamy ile kalorii potrzebujemy do wykonywanych ćwiczeń. Kolejno calutki zapis jest dostarczony do właściwego kucharza, jaki zajmować będzie się naszym jedzeniem. Posiada całkowitą wiedzę na temat naszych kalorii, co możemy spożywać, a co nie. Następnie pięć odpowiednio przygotowanych posiłków jest dostarczana do nas w pudełkach: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Wszystko spakowane jest do małych pudełek z przegródkami, gdzie wygląda schludnie. Sosy i sałatki pakowane są osobno. Pudełka dostosowane są do odgrzewania w mikrofalówce, wskutek czego zawsze możemy zjeść gorący obiad. Ważne jest także, że pudełka utrzymują świeżość jedzenia przez cały dzień.

Oszczędzamy czas na robieniu potrzebnych zakupów, sporządzaniu posiłków i liczeniu spożywanych kalorii. Dzięki temu wiele osób restrykcyjnie dostosowuje się do diety, co pozwala na szybsze uzyskanie efektów. Zaletą diety jest również opcja wzięcia pudełka ze sobą np. do pracy, na uczelnie. Jest to idealny sposób, na zmniejszenie wagi, dla osób, które żyją w ciągłym ruchu oraz lubią wygodę. Pozwala również lepiej poczuć się w swoim ciele.

Dieta pudełkowa Poznań


Również dla początkujących z dietami jest to dobry sposób na zapoznanie się ze zdrowymi posiłkami. Dieta pudełkowa Poznań jest warta wypróbowania. Posiłki przygotowywane są ze zdrowych produktów, ponadto są pyszne. Cateringi dietetyczne mają również opcję jarską, bezglutenową czy oczyszczającą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *