Co wskazane jest wiedzieć w kwestii mefedronów.

4-mmc

Współcześnie społeczeństwo żyje wyjątkowo szybko, stale się śpieszą, mają dużo zajęć i zadań. W wielu przypadkach spożywają posiłki podczas innych czynności, byle co, byle prędzej. Nie posiadają chwili na odpoczynek a także relaks, natomiast o czasie spędzonym z krewnymi nie wspominając. Wszystko to nie zawsze jest dobre dla ich zdrowia. Często w wyniku analogicznego sposobu życia zapadają na nerwice, depresje, a dodatkowo również zaburzenia psychiczne, tego typu jak na przykład stany lękowe.
Zakłócenia takie całkiem nierzadko zaczynają pojawiać się nawet u młodych ludzi, jacy z rzadka znajdują dla siebie wsparcie pośród bliskich osób.
Poszukują w takim razie innych sposobów na swoje schorzenia.
Użytkowane poprzez młodzież pomysły na wojnę z nerwami , lub też depresją bywają różne, ale przeważnie posiadają na uwadze pozbycie się negatywnych emocji, poprawienie humoru, zapomnienie o kłopotach.

4-mmc

Pośród substancji, których działanie przejawia się w dostarczaniu organizmowi fałszywej przyjemności i szczęścia wymienić należy różnorodne stymulanty to znaczy działające pobudzająco substancje psychoaktywne. Zaliczyć można do nich między innymi mefedron to znaczy 4-mmc jak i metafedron 3-mmc.
Jeżeli chodzi o mefedron jest on na chwilę obecną nielegalny w naszym kraju jak również uważany za narkotyk. Jego aktywność wywołuje m.inn. podekscytowanie przechodzące w euforię, wylewność, ale równocześnie gonitwę myśli, dygotanie rąk, podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi , lub też zakłócenia rytmu serca. Mają możliwości wystąpić dodatkowo zakłócenia pamięci krótkotrwałej, szczękościsk i potężne pragnienie otrzymania kolejnej dawki.
Kiedy natomiast chodzi o metafedron należałoby uwydatnić, iż chociaż spokrewniony jest z 4-mmc , to różni się od niego bardzo. Jakkolwiek ożywia nieco silne wrażenie euforii, jednakże stymulacja nie może być tak spora. Mimo to jako pospolita substancja działająca na receptory serotoninowe, wywołuje dość wysoką ochotę przyjęcia większej ilości. Zwiększa dodatkowo ciśnienie ,a co za tym idzie przyśpiesza tętno. Można w podobny sposób zauważyć funkcjonowanie energetyzujące tej substancji, nie odczuwanie wycieńczenia jak również brak głodu ,a także zwiększenie potliwości. Natomiast objawy uboczne, jakie budzi metafedron bywają sporo mniejsze niż w przypadku mefedronu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *