Dobry adwokat rozwody Warszawa

Przychodzimy z pomocą w ciężkim okresie

Przygotowując się do rozwodu, warto zainwestować w dobry adwokat rozwody warszawa, który pomoże Ci przejść przez cały ten żmudny proces sądowy. Warto wtedy się skupić na tym co czujemy i jak chcemy przejść przez ten proces. Sami możemy być pogubieni w swoich emocjach, dlatego warto skorzystać z usług kogoś bardziej doświadczonego i nieobarczonego danymi emocjami. Dobry adwokat rozwody warszawa planuje z Tobą na spotkaniach proces, dopytuje o dowody zdrady, lub przygotowuje papiery za porozumieniem dwóch małżonków. Adwokat jest od tego, żeby zarządzać sprawiedliwego podziału i obronić swojego klienta przed nieporozumieniem lub brakiem sprawiedliwości w podziale majątku i innych dóbr materialnych.

Majątek i jego rodzaje

Majątkiem materialnym mogą być:

  • Środki zgromadzone na rachunkach bankowych (zarówno wspólnych jak i indywidualnych),
  • Pobrane wynagrodzenie za pracę i dochody z innych działalności zarobkowych (np. prowadzonej działalności gospodarczej),
  • Dochody osiągane z posiadanego majątku wspólnego lub osobistego (np. wynajmu nieruchomości),
  • Wszelkie dobra materialne i nieruchomości zakupione po zawarciu małżeństwa (np. dom lub samochód).

dobry adwokat rozwody warszawa

Dobry adwokat rozwody warszawa jest w stanie przestawić w taki sposób wszystkie dowody, by można było bez problemu wyjść ze swoją częścią materialną włożoną w trakcie trwania związku. Osobistymi dobrami materialnymi są:

  • Przedmioty materialne nabyte przed zawarciem małżeństwa.
  • Dobra materialne nabyte przez dziedziczenie lub darowiznę.
  • Przedmioty majątkowe służące do zaspokajania osobistych potrzeb jednego z małżonków (np. ubrania lub torebki, nawet o znacznej wartości).

Dobry adwokat rozwody warszawa bierze wszystkie dane pod uwagę i sporządza na tej podstawie pismo do sądu.

Dowiedz się więcej na https://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-rodzinne/rozwod/!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *