Doradca kredytowy mazowieckie

Słowo “kredyt” brzmi dość strasznie i niepokojąco. Wiąże się bowiem również z takimi wyrazami, jak: “niewypłacalność” i “zadłużenie”. Jednak czy rzeczywiście jest się czego bać? W dzisiejszym świecie, pieniądze są konieczne do godnego życia, a wiadomo, że niektóre z naszych potrzeb i pragnień są warte więcej niż otrzymywana pensja. Najlepiej więc byłoby wziąć pewny kredyt, który nie wniesie do naszej codzienności przerażających słów o niewypłacalności i zadłużeniu. Jak się okazuje nic prostszego! Wystarczy, że pomoże Ci doradca kredytowy mazowieckie i żaden kredyt nie będzie Ci już straszny!

Doradca kredytowy mazowieckie

Kredyt a pożyczka – czym się różnią?

Różnica jak się okazuje jest dość znacząca. Przede wszystkim, kredytu mogą udzielać tylko banki i objęty jest on wtedy różnorakimi rygorami prawa bankowego. Związane są więc z nim takie aspekty, jak prowizje, odsetki i terminy spłat.

Pożyczkę zaś może udzielić każdy, kto ma pieniądze i co więcej może zrobić to na swoich własnych zasadach.

Czasami trudno zorientować się, czego w takim razie bardziej nam potrzeba, pożyczki czy kredytu? Dlatego też, w chwilach takich wątpliwości może pomóc Ci doradca kredytowy Warszawa, który profesjonalnie przekaże wszelkie konieczne informacje.

Rodzaje kredytów

Tutaj sprawa się komplikuje, bowiem kredytów jest całkiem sporo, a każdy z nich znacząco się od siebie różni. Podstawowo istnieje kredyt: konsumpcyjny, hipoteczny, inwestycyjny, konsolidacyjny, a także karta kredytowa. Ich mnogość może przerażać i zniechęcać, ale właśnie dlatego powstały takie instytucje, jak doradca kredytowy mazowieckie. Wiecej https://consulter.pl/kredyty-i-pozyczki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *