Ekspert finansowy

Ekspert finansowy jest to osoba posiadająca wykształcenie wraz z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów. Swoim klientom pomaga w wyborze produktów bankowych takich jak programy oszczędnościowe, dobór odpowiedniego ubezpieczenia czy kredytu hipotecznego. Młodym przedsiębiorcom dobiera najlepsze dla nich oferty z uwzględnieniem możliwości finansowych, sytuacji materialnej oraz zdolności kredytowej. 

Kiedy najlepiej jest, aby zgłosić się do eksperta finansowego?

Osoby, które myślą o otworzeniu swojej własnej działalności, ale nieposiadający na to funduszy mogą się zgłosić o pomoc. Ekspert finansowy służy dla nich wsparciem, kiedy stoją przed podjęciem ważnych dla nich decyzji finansowych. Warto podkreślić, że jego usługi są całkowicie bezpłatne. O profesjonalną poradę powinni zgłosić się także ci, którzy myślą nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Specjalista oceni realne szanse osoby na uzyskanie kredytu, a także wskaże bank, w którym znajduje się najkorzystniejsza oferta kredytowa. Krok po kroku przeprowadzi przez wszystkie obowiązkowe procedury, poprzez np. złożenie odpowiedniego dokumentu do banku. Można liczyć na jego obecność podczas podpisywania umowy kredytowej. Gdyby okazało się, że dana osoba nie posiada jednak odpowiedniej zdolności kredytowej, to pomoże ją poprawić. 

Ekspert finansowy

Doradca finansowy a ekspert finansowy

Główną różnicę stanowi fakt, iż doradca finansowy otrzymuje wynagrodzenie w postaci prowizji od banku, czyli za jego usługi musi zapłacić klient. Ekspert finansowy jak zostało wyżej wspomniane – jest całkowicie bezpłatny. 

 Po więcej informacji wejdź na https://phinance.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *