Fascynujące szczegóły na temat wyłączania adblue.

AdBlue to wytwór, który od lat znajduje przeznaczenie w branży motoryzacyjnej. Jest on wodnym roztworem mocznika, jakiego zadaniem jest zmniejszenie szkodliwych dla przyrody tlenków azotu, które dostają się do powietrza w wyniku wypalania paliwa. Ale chociaż sama jego idea brzmi fantastycznie, kierowcy samochodów zaznajomili się z drugą stroną medalu.

wyłączanie adblue


Układ AdBlue jest jednym z w największym stopniu awaryjnych, a tym samym najbardziej drażniącym układem, jaki znajduje się w samochodzie. Wielu kierowców narzeka na uporczywe usterki, ograniczoną moc, drażniące informacje na desce rozdzielczej czy mus notorycznego dolewania mocznika. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, aby kłopotów tych pozbyć się raz na zawsze. A jest nim wyłączenie układu.

Wyłączanie AdBlue nie jest wprawdzie kwestią łatwą. By zrobić to skutecznie należy posiadać właściwą wiedzę i sprzęt|dysponować odpowiednią wiedzą jak również sprzętem. Żeby układ praktycznie przestał funkcjonować, trzeba wprowadzić stosowne zmiany do komputera silnika. Konsekwencją owych zmian jest kompletna dezaktywacja układu, a co za tym idzie zupełne odłączenie systemu. Więc o ile zostanie ono przeprowadzone fachowo AdBlue już przenigdy nie będzie stwarzał żadnych kłopotów, chyba że sami postanowimy o jego ponownej aktywacji.

W jaki sposób poznasz, że układ pozostał odłączony? Przede wszystkim po tym, że auto z jego powodu nie będzie przechodzić w tryb awaryjny, i zawiadomienia przestaną wyświetlać się na desce rozdzielczej. Rychło też dostrzeżesz, iż nie należy bezustannie dolewać mocznika, a również, że pojazd nie wywołuje dodatkowych kosztów związanych z systemem.

wyłączanie adblue


O ile także Twój wóz wyposażony jest w ten rodzaj układu oraz nie ukrywasz, że przyprawia Cię on o niepotrzebne nerwy, zwróć się do fachowców, którzy dysponując stosownym ekwipunkiem mogą szybko oraz efektywnie dezaktywować system. Tak niewiele trzeba, żeby jazda przestała być uciążliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *