Fotobudka na wesele Kraków

Zapamiętajmy to na zawsze

Nieodłącznym elementem każdej imprezy, w tym również ślubów i wesel jest wykonywanie zdjęć, które stanowią niezastąpioną pamiątkę. Mowa tu o fotografiach przeznaczonych również dla gości, a nie profesjonalnej sesji zdjęciowej Pary Młodej. Dużo emocji dostarcza zawsze fotobudka na wesele Kraków, która gromadzi wokół siebie mnóstwo gości.

jonathan-borba-g3oEF_BNXwE-unsplash

Jak działa weselna fotobudka?

W naszej ofercie znajdują się trzy pakiety: standard, premium oraz VIP, które oczywiście różnią się ceną, ale również zakresem świadczonych usług. Za każdym razem fotobudka na wesele Kraków występuje w formie dużego, dmuchanego namiotu LED, który jest montowany za darmo na miejscu wydarzenia. Organizatorzy zapewniają różne ciekawe i śmieszne gadżety, które mogą służyć gościom robiącym zdjęcia za artefakty. Po zakończonej sesji goście otrzymują kolorowy lub czarno-biały wydruk zdjęć, w zależności od tego, jakiego wyboru wcześniej dokonali. Należy zaznaczyć, że każdy pakiet obejmuje również na stałe nadzorującego asystenta, który na bieżąco udziela gościom rad i w razie potrzeby służy pomocą przy obsłudze sprzętu.

Dodatkowe oferty wchodzące w pakiety fotobudki

Atrakcja, jaką jest fotobudka na wesele Kraków zdecydowanie należy do inwestycji, które sprawdzają się na każdej imprezie. Para Młoda może wykupić i wynegocjować dodatkowe udogodnienia, którymi są na przykład kolejna godzina zdjęć, dojazd do innego miasta niebędącego Krakowem lub spersonalizowane tło, które będzie widoczne na każdym zdjęciu. Zobacz więcej na: https://nozzeevent.pl/fotobudka/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *