Hupercyna

Troska o nasze zdrowie jest w stanie przynieść nam niesamowite efekty – dbając o nasz organizm, jesteśmy w stanie zwiększyć naszą efektywność i samopoczucie. Gdy jesteśmy osobami uczącymi się, lub w naszej pracy musimy się skoncentrować, warto zadbać nie tylko o odpowiednią dietę i ilość snu, ale również o suplementację. Jednym z przydatnych suplementów jest tak zwana hupercyna.

hupercyna

Czym jest ten preparat?

Hupercyna, to substancja, która została wydobyta z chińskiej rośliny – widłaka goździstego. Dzięki jej właściwościom dawniej znalazła ona swoje zastosowanie w Chinach i była wykorzystywana w tradycyjnych metodach leczenia. Obecnie dzięki silnemu rozwojowi medycyny może ona również powstawać w sposób syntetyczny. Sposób jej wytworzenia znikomo wpływa na jej działanie, a zostało to udowodnione naukowo. Jej popularność stale rośnie, gdyż jest ona związkiem nietoksycznym, co oznacza, że możemy suplementować swój organizm bez obawy o jej bezpieczeństwo.

Właściwości hupercyny

Hupercyna przede wszystkim działa na nasz centralny układ nerwowy i cechuje się działaniem nootropowym – wspiera naszą koncentrację, zdolność do zapamiętywania i pomaga nam w efektywniejszej nauce. Ponadto, jest w stanie polepszyć jakość naszego snu, który jednocześnie będzie dłuższy i bardziej realistyczny. Ma ona również działanie przeciwzapalne i chroni nas mózg przed infekcjami, redukuje ilość glutaminianu i dba o nasze komórki nerwowe. Badania wykazały również, że znacznie zmniejsza ona zmiany zachodzące u osób chorujących na Alzheimera, a nawet pomaga w walce z uzależnieniami.

 

Sprawdź więcej na https://profi-suple.net/PHENI-100cap-PHENIBUT-5-HTP-Hupercyna-p118

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *