Irytuje Cię ciągłe jeżdżenie do myjni? Mamy rozwiązanie!

Zapewne każdy uwielbia troszczyć się o własny wóz w taki sposób, aby prezentował się cudownie i schludnie. Szczególnie, jeśli jest to wóz firmowy i przede wszystkim przejmujemy się poprawnym odbiorze firmy. Nie ma nic gorszego, niźli zanieczyszczony pojazd ze znakiem marki przedsiębiorstwa postawiony pod miejscem narady bądź spotkania. Dlatego też, istotne jest, aby przed wycieczką skorzystać z usług porządnej myjni samochodowej, co powinno załatwić sprawę. Zdarza się jednak, że podróż do punktu docelowego zajmuje parę godzin, a do przebycia są setki mil. Przy dobrej aurze pogodowej czterokołowiec nie powinien się utytłać, jednak Zapewne każdy, kto przejeżdżał tego typu trasy ma świadomość, jaką torturą bywają insekty.

Co zrobić jeśli po długiej podróży cały wóz pokryty jest zmazami po robaczkach?

1. Można próbować odnaleźć myjnię samochodową na miejscu, jeżeli będzie na to chwila. Na nieszczęście, nierzadko punkty usługowe posiadające w swojej ofercie usuwanie owadów z karoserii miewają napięty grafik i ciężko bywa zostać obsłużonym bezzwłocznie.

2. Internet oferuje mnóstwo krótkich filmów na temat usuwania śladów po insektach z samochodu a także szyb. Powątpiewam jednak, by tuż przed ważnym spotkaniem kierowca miał czas na przeglądanie, szukanie i organizowanie rozwiązania.

3. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się wcześniejszy nabytek specjalnego specyfiku ułatwiającego usuwanie owadów z karoserii. Na rynku znajdziemy kilka specyfików, jakie są efektywne jak i proste w stosowaniu. Dodatkowo, czas w jakim pozwalają pozbyć się niechcianych zabrudzeń jest krótki, co nie powinno zaburzyć zaplanowanego dnia.
Jadąc w dłuższą trasę, do listy spraw, o jakich warto pamiętać, trzeba bezwględnie dodać jedną z zaproponowanych przeze mnie możliwości, szczególnie, jeżeli kwestią znacznej wagi jest estetyczny wizerunek pojazdu.

usuwanie owadów z karoserii


Niestety zdarza się, iż kropki po insektach są wyjątkowo szpecące, oraz niezwykle trudno jest je usunąć za pomocą ogólnodostępnych środków. Wtedy zostaje nam jedno – udać się do myjni, która dysponuje preparatami o powiększonej sile działania, często toksycznymi, a także to im zlecić skrupulatne doczyszczenie wozu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *