Jeżeli nie posiadasz idei na życie… przemyśl pomysł o układzie sponsorowanym!

Chociaż sponsorowanie dla wielu ludzi to do tej pory rzecz tabu, to ze stwierdzeniem tym zetknęło się już większa część osób. Na ogół jednoczony jest on z młodziutkimi pannami, które poszukują panów, sponsorów, jacy za usługi towarzyskie będą płacić. Zazwyczaj gdy myśli się o sponsorowaniu, najprzód przybywają na myśl usługi erotyczne. Aczkolwiek nie za każdym razem tak jest. Niejednokrotnie sponsoring to wyłącznie usługi społeczne, polegające na spędzaniu wspólnego czasu, jednakże bez posług erotycznych.

Szukanie sponsorki lub sponsora

Temat sponsoringu, jak wspomniono wcześniej, zazwyczaj kojarzony jest z dziewczynami. To one przeważnie wyszukują sponsora. Aczkolwiek od dawna sytuacja ta zaczyna się już przekształcać. Ciężko nie zauważyć, że również mężczyźni wyszukują pań, które będą ich donatorkami. Jest to zauważalne zwłaszcza, jeśli zbadamy ogłoszenia na przeróżnego rodzaju stronach towarzyskich. Ogłoszenia typu „szukam sponsorki” przytrafiają się coraz to nagminniej oraz nikogo teraz już nie zadziwiają.

Skąd taka sprawa? Głównie powstaje ona ze zmian w świadomości dam. Bywają one coraz odważniejsze również w domenie płciowej. Znamionuje to, że dziewczyny, głównie te samotne, mające wymagania erotyczne, potrafią je w taki właśnie sposób nasycić. Podobnie bywa z facetami. Dla wielu spośród nich kontakty z donatorką to okazje poztskaniaspecjalnych pieniędzy, ale również sposobność spełnienia swoich potrzeb płciowych. Choć pożądane byłoby jeszcze raz przypomnieć to, o czym napomknięto wcześniej. Sponsorowanie to nie tylko usługi erotyczne, ale również często tylko usługi koleżeńskie.

Czy sponsoring to coś złego? Z punktu widzenia moralnego wolno posiadać niepewności, jeśli natomiast jest to pakt dwóch dojrzałych postaci, w którym żadnej ze stron nie doskwiera jakakolwiek szkoda, to nie ma powodu, by tego typu układ upominać. Jest to wolny wybór zarówno osób poszukujących donatorki, jak i ludzi, którzy pragną być donatorami albo sponsorkami.