Kancelaria Frankowicze

 

Niejednemu z nas, dał się we znaki niegdysiejszy kryzys finansowy związany z nagłym spadkiem wartości franka. Przekonani, że podejmujemy dobrą decyzję, często namawiani przez banki, podjęliśmy się pożyczek i kredytów. Wiemy również, że był to wybór chybiony, a dla niektórych tragiczny w skutkach. Na szczęście, widząc skalę problemu zaczęły powstawać wyspecjalizowane oferty pomocy w spłacie powstałych długów. Takowe oferty proponuje właśnie kancelaria frankowicze.

 

Kredyt we frankach kancelaria

 

Kancelarie prawne zazwyczaj zajmują się doradzaniem w kwestiach prawnych i reprezentowaniem klienta w sądzie. Ich charakter dotyczy ogółu prawa i przez to często trudno o dajmy na to adwokata wyspecjalizowanego w jednym, konkretnym rodzaju sprawy. Jednak kancelaria frankowicze postanowiła w pełni poświęcić się sprawie zadłużenia we frankach i dlatego od lat specjalizuje się właśnie w tej dziedzinie. Można więc być pewnym, że posiadają oni grono wyszkolonych specjalistów, którzy dobrze będą bronić interesów klientów w sądzie. 

kancelaria frankowicze

Rzut okiem na problem franka

Żeby pokazać jak potrzebna w Polsce jest instytucja typu kredyty frankowe kancelarie, wystarczy przyjrzeć się skali tej tragedii. Szacuje się, że problem z zadłużeniem we frankach ma około 600 tysięcy Polaków. Jest to 600 tysięcy dusz, które zostały oszukane, gdy podczas niekorzystnego kursu franka, okazało się, że w ich umowach znalazły się niezrozumiałe i często niedozwolone zapisy. Co więcej, odkryto, że banki nie zabezpieczyły w żaden sposób kapitałów swoich klientów na wypadek takiej sytuacji. Jedyne co pozostaje osobom oszukanym na bajońskie kwoty jest walczyć o sprawiedliwość. Zobacz https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *