Kilka ciekawostek dotyczących salonów pielęgnacji aut.

Dopiero otwarta myjnia samochodowa zaprasza osoby uwielbiające troszczyć się o własne samochody.
Najatrakcyjniejsze auto spa Kraków proponuje właśnie teraz! Przyjedź i osobiście zobacz oraz sprawdź. Najatrakcyjniejsza myjnia bezdotykowa w Krakowie. Możliwość wyczyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdu mechanicznego bez względu na jego stopień ubrudzenia. Niskie ceny na tle poziomu oferowanych usług.

Jak zadabać o samochód

auto spa Kraków

Sympatyczny personel. Opcja rozmianki pieniędzy na miejscu. Dbałość o najmniejszy szczegół. Najlepszej jakości auto-kosmetyki. Pełen profesjonalizm. To jedynie niektóre plusy. Jako jedyna spółka wszelkie czynności sprawujemy z pasją i troską. Satysfakcja klienta gwarantowana. Dbamy o całe auto a nie tylko o zewnętrzną najlepiej widoczną karoserię. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie wypolerować cały samochód. Specjalne preparaty do pielęgnacji felg umożliwiają uwydatnienie ich w delikatny a w tym samym czasie przyciągający uwagę sposób. Oferujemy też naprawę uszkodzeń, zmianę barwy oraz polerowanie ich.

Wszystko co masz obowiązek domyślać o pielęgnacji samochodu

renowacja tapicerki skórzanej Kraków

Kraków troszczy się nie tylko o karoserię pojazdu. Odkurzenie całego wnętrza, bądź umycie tapicerki jest dla nas przyjemnością a także satysfakcją. Renowacja tapicerki skórzanej Kraków proponuje z utrzymaniem pełnego profesjonalizmu działań. Po usunięciu przebarwień bądź zatartego lakieru samochód wygląda jak prosto z salonu. Po spotkaniu z naszymi specjalistami samochody wyglądają jak nowe. Nasi klienci są usatysfakcjonowani czemu dowodzą ich oceny i opinie. Jako jedni z nielicznych spółek proponujemy też usługi motocyklowe. Dbamy o każdy element. Zabezpieczamy elementy ze skóry jak również lakier, specjalną powłoką pomagającą uchronić lakier przed oderwaniem się. Ochraniamy okna oraz osłony. Oczyszczenie wszelkich elementów połyskliwych z zabrudzeń nie zarysowywując ich.
W naszej ofercie znajduje się też mycie pojazdów rolniczych i innych pracujących mocno zabrudzonych maszyn. Zajedź, sam zobacz i oceń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *