Koperty nietypowe

Próbując znaleźć odpowiednią kopertę do listu, można napotkać problem. Firmy najczęściej mają w swojej ofercie zwykłe, proste koperty o standardowych wymiarach i jedynie w dwóch kolorach — białym i brązowym. Na szczęście na rynku można znaleźć prawdziwe perełki — koperty nietypowe.

Koperty kolorowe

Jeżeli komuś najbardziej zależy na wyjątkowej barwie koperty, powinien się zdecydować na koperty nietypowe. Dostępne są w każdym możliwym kolorze, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać koperty nietypowe, których barwa będzie doskonale trafiała w gust adresata listu albo dobrać do koloru kartki. Dzięki czemu będą tworzyły spójną całość i wzajemnie się uzupełniały.

Koperty nietypowe

Koperty z nadrukiem

Alternatywą dla kolorowej koperty może być print. Nadruk można wykonać na dowolnym rodzaju papieru, wybraną metodą (najczęściej dostępny jest druk offsetowy lub sitodruk). Za nadruk może posłużyć samodzielnie wykonana grafika czy ulubione zdjęcie. Karta w takiej koperty nietypowe, zdecydowanie wyróżni się na tle pozostałych i sama w sobie będzie stanowić piękny prezent dla bliskiej osoby.

Koperty z okienkiem

Przy nadawaniu pism urzędowych również sprawdzą się koperty nietypowe. Najczęściej korzysta się z takich w rozmiarze 45 × 90 mm, które pozwalają na włożenie do nich złożonej karki A4. Dzięki specjalnemu okienku z przezroczystej folii nie trzeba specjalnie drukować danych adresata — można wykorzystać te, umieszczone na wysyłanym dokumencie (a które będą widoczne przez okienko koperty).

Zobacz więcej na: https://list.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *