Koszt wynajęcia busa

Wynajęcie busa jest doskonałą opcją w przypadku, gdy potrzeba transportu dla dużej ilości osób, którzy nie zmieszczą się do tradycyjnego osobowego auta. Przed wynajęciem trzeba się przygotować na koszt wynajęcia busa.

Na jaką okazję wynająć busa?

Bus można wypożyczyć na wiele okazji. Często rodzina, która chce wyjechać razem gdzieś dalej na wakacje czy na weekend decyduje się na wynajęcie busa. Można spotkać się z sytuacjami, gdy para narzeczeńska wynajmuje busa na wesele, aby można było odwieźć więcej gości podczas jednego kursu. Podczas dłuższych wyjazdów należy mieć na uwadze, że koszt wynajęcia busa na parę dni nie należy do tanich. W przypadku wynajęcia większego auta na wesele jest to doskonała opcja, gdyż wiadomo, że każdy chciałby wznieść toast za młodą parę, a koszt wynajęcia busa jest przystępny.

koszt wynajęcia busa

Gdzie wynająć busa?

Gdy interesuje nas jak najniższy koszt wynajęcia busa, należy przeglądnąć oferty miejscowych wypożyczalni oraz zapoznać się z opiniami wcześniejszych klientów. Wypożyczalnie posiadają w swojej ofercie auta klasy standard, a często i auta klasy komfort oraz VIP — jak wiadomo, cena wzrasta wraz ze standardem auta. Najczęściej wypożyczalnie większych aut oferują:

 1. 9 os. busy:
  – Opel Vivaro,
  – Fiat Talento,
  – Renault Trafic – klasy standard,
  – Ford Tourneo – klas komfort lub VIP
 2. Brygadówki 7-os. i 9-os.
  – Citroen Jumper,
  – Opel Movano,
  – Renault Master,
  – Peugeot Boxer.

Jaki jest koszt wynajęcia busa?

Koszt wynajęcia busa zależy od modelu, klasy i od czasu wynajmowania. Auta klasy standard na 1 dzień kosztują w przedziale od 300 do 400 zł.

Poznaj dokładny cennik na https://acrentalcars.pl/cennik/!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *