Kupno lajków

Rozpoczynając biznes w internecie planujemy, że rozwinie się on w szybkim tempie i zacznie przynosić zyski. Jednym z najważniejszych elementów jest to, żeby marka stała się rozpoznawalną i znaną wśród docelowych klientów. W dzisiejszych czasach promowanie biznesu jest bardzo często stosowane na portalach społecznościowych, które od wielu lat zyskują coraz większą popularność i stają się istotnym narzędziem dla przedsiębiorców.

Jak sprawić, żeby nasza strona na portalu społecznościowym zyskała wielu fanów, którzy przyczynią się do zwiększenia liczby klientów? Można to zrobić tradycyjną metodą, czyli czekać, aż zadowoleni klienci pocztą pantoflową zaczną przyciągać nowych. Jest też szybsze wyjście, które jest coraz częściej popularne, tj. kupno lajków. Lajki, jak zapewne większości wiadomo, to nic innego jak polubienia zdjęć, postów bądź komentarzy.
	like kupno

Ogłoszenia typu „kupie lajki„, czy „like kupno” pojawiają się coraz częściej i zapewne bez problemu znajdują się firmy oferujące tego rodzaju usługi. Na sam początek pojawia się pytanie jak to zrobić? Po pierwsze należy oczywiście posiadać konto na portalu społecznościowym, a na nim wrzuconą jakąkolwiek zawartość, która będzie mogła zostać „lajkowanym” podmiotem. Sam proces nie wymaga wiele zachodu i jedyną skomplikowaną czynnością jest znalezienie najkorzystniejszej cenowo oferty. Można to zrobić poprzez wyszukiwarkę internetową, po prostu wpisując interesujące nas hasło, np. kupno lajków.

Jest też opcja, aby zakup przeprowadzić poprzez serwis aukcyjny. Wystarczy posiadać konto, wybrać interesującą nas ofertę, dokonać zakupu i zapłacić. Później tylko należy przesłać sprzedawcy link, do naszej zawartości. Zazwyczaj lajki zaczynają się pojawiać już po kilku minutach od sfinalizowania transakcji, ale jest to zależne od sprzedawcy.
Ceny tego typu usługi są różne i zazwyczaj taniej jest kupić większą ilość. Warto również sprawdzić wcześniej jakiego typu konta będą użyte do wprowadzenia sztucznych lajków. Często zdarza się, że nasze zdjęcie, czy post zostają zalajkowane przez tysiąc chińskich kont. Jest to informacja łatwo zauważalna i na pewno nie nada naszemu interesowi wiarygodności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *