Kwiaciarnia kraków

Na ważne okazje najlepszym podarkiem są kwiaty. Jednakże, od mnogości rodzajów, oferowanych przez kwiaciarnia, można dostać zawrotów głowy. Łatwo zwątpić czy na pewno róże to najlepszy prezent dla żony na rocznicę ślubu, a chryzantemy na pogrzeb współpracownika. Jakie wiązanki na jakie okazje zamówić w kwiaciarnia nowa huta?

Kwiaciarnia kraków

Kwiaty na rocznicę

Bukiety, złożone z pięknych róż, są idealnym prezentem dla drugiej połówki. Dostojne i eleganckie, ale jednocześnie delikatne. Czyż nie taka jest miłość? Najpopularniejszym wyborem są te w krwistoczerwonym kolorze, ale warto wziąć pod uwagę również te białe, w odcieniach różu oraz żółte.

Kwiaty na podziękowanie

Gdy chce się komuś wyrazić wdzięczność, najlepiej podarować mu gerbery. Występują w wielu kolorach, co ułatwia dopasowanie wiązanki do obdarowywanego. Kwiaciarnia nowa huta może również zaproponować czerwone goździki czy białe chryzantemy. Pomimo oczywistych skojarzeń z pogrzebami, kwiaty te symbolizują wdzięczność oraz wyrażają szacunek.

Kwiaty na pogrzeb

Zdecydowany prym w wiązankach pogrzebowych wiodą chryzantemy. Nie bez przyczyny – chryzantema symbolizuje śmierć i żałobę. Jednakże, większość kwiaciarnia kraków ma w ofercie dużo kwiatów, odpowiednich na tak smutną okoliczność. Do wiązanki pogrzebowej można użyć tulipany, astry, storczyki i goździki.

Kwiaty na przeprosiny

Gdy celem bukietu ma być przeproszenie obdarowanego, najlepiej zamówić w kwiaciarnia nowa huta bukiet, złożony z kilku rodzajów kwiatów. Do wiązanek przeprosinowych najczęściej wykorzystuje się połączenie gerbery, piwonii i eustomy.

Zobacz więcej na: http://niezlekwiatki.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *