Lamele drewniane w salonie

Czym tak naprawdę są lamele drewniane w salonie? Jest to nic innego jak zwykłe listwy dekoracyjne, które umieszcza się na ścianach w pozycji pionowej, choć czasem umieszcza się je również na suficie. Lamele drewniane w salonie coraz częściej pojawiają się w wystrojach domowych. Nic dziwnego, ponieważ są one bardzo stylowe i w pewien sposób upiększają przestrzeń w naszych mieszkaniach. Coraz więcej firm architektonicznych doradza swoim klientom lamele ze względu na ich innowacyjny wygląd i styl. Dekoratorzy wnętrz uważają, że lamele drewniane idealnie sprawdzają się przy urządzaniu mieszkania w stylu loftowym. Lamele drewniane w salonie mogą mieć zastosowanie użytkowe, dekoracyjne czy konstrukcyjne. Architekci bardzo często wykorzystują je przy różnych obiektach i są one przez nich bardzo doceniane.

Z jakiego drewna mogą być wykonywane?

Lamele drewniane w salonie mogą być wykonywane z wielu różnych rodzajów drewna. Najpopularniejsze z nich to:

  • sosna
  • buk
  • jesion
  • dąb
Lamele drewniane w salonie
Lamele drewniane w salonie

Cena lameli drewnianych. Czy warto?

Cechą charakterystyczną lameli jest to, że są one dość tanie a przy tym bardzo wytrzymałe. W zależności od drewna, z jakiego są wykonane, charakteryzuje je różnorodność cenowa. Przykładowo, lamele drewniane w salonie wykonane z dębu będą znacznie droższe od tych wykonanych z sosny. Cena lameli drewnianych wykonanych z dębu jest szacowana na około 30-40 złotych za sztukę. Lamele drewniane w salonie są uważane za dość tani i przystępny produkt.

Czy warto zdecydować się na zakup lameli drewnianych? Zdecydowanie tak! W końcu nie bez powodu dominują one w wystrojach domów.

Dowiedz się więcej na https://www.perlabottega.com/szafki-rtv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *