Lampy tylne

Lampy tylne LED

Samochody osobowe najczęściej są wyposażone w lampy tylne LED o różnych kształtach. Możemy wyróżnić np. wydłużony lub przybliżony do kwadratu. Przy wyborze odpowiednich lamp należy zwrócić uwagę nie tylko na ich montaż czy napięcie, ale również możliwość skonsultowania się z profesjonalnym sprzedawcą w razie takiej konieczności. Nieco odmiennym rodzajem oświetlenia są lampy tylne obrysowe LED.

Lampy zespolone tylne

Lampy tylne zespolone charakteryzują się dużą różnorodnością. Ten typ lamp, niezależnie od konkretnego modelu, zazwyczaj nie wymaga częstej wymiany oraz szczególnej konserwacji, a także odznacza się dużą trwałością. W celu zapobiegnięcia potencjalnym awariom należy wybierać jedynie takie modele, które pochodzą z pewnych źródeł.

Lampy tylne
Lampy tylne

Przy zakupie lamp tylnych najlepiej udać się do odpowiedniego sklepu i skorzystać z porady sprzedawców odnośnie wyboru optymalnego produktu.

Światła składające się na lampy tylne

Na lampy tylne składa się kilka rodzajów świateł. Należą do nich: kierunkowskazy, które służą do sygnalizowania zmiany kierunku ruchu, światła hamowania, które zapalają się automatycznie po wciśnięciu hamulca, światła oświetlające tablicę rejestracyjną w taki sposób, by była widoczna z odległości 20 metrów w nocy, odblaski, które zapewniają odpowiednią widoczność pojazdu podczas oświetlenia przez inny pojazd oraz światła pozycyjne, których używa się podczas niewystarczającej widoczności w trakcie postoju, powinny być widoczne z odległości 300 metrów.

Dowiedz się więcej na https://oeindustry.com/produkty/lampy-tylne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *