Mapa świata z drewna

 

Wiele z nas zastanawia się nad pomysłem udekorowania wnętrza pomieszczenia.  Całość wystroju powinna być spójna i pasująca do siebie. Chcąc wybrać coś oryginalnego warto pomyśleć o takim rozwiązaniu jak mapa świata z drewna, która będzie się doskonale prezentować na każdej ścianie.

 

Wystrój wnętrz

 

Mapa świata z drewna to idealne rozwiązanie jako wystrój wnętrz, gdzie może wyglądać bardzo estetycznie. Ponadto, umieszczona na ścianie może posłużyć jako zaakcentowanie upodobania do podróży. 

 

Mapa świata z drewna – nie tylko jako dekoracja?

 

Mapa świata z drewna na ścianie w pokoju dziecka pełni funkcję nie tylko dekoracyjną, ale również edukacyjną. Można wybrać odpowiednią ze względu na zainteresowania lub potrzebę rozwoju w danym kierunku. Mapa świata z drewna jest dostępna w wersji politycznej, ogólnogeograficznej, tylko z zarysem kontynentów, z rysunkami zwierząt bądź roślin występujących na danym terenie i wiele wiele innych. Znajdzie się coś dla każdego. 

Mapa świata z drewna

Mapa świata z drewna – montaż

 

Mapa świata z drewna ma naprawdę prosty do wykonania montaż. Można wykonać go na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest za pomocą solidnego kleju, który rozprowadzamy w wyznaczone miejsce na produkcie, a następnie przytwierdzamy do ściany. Natomiast drugi sposób to montaż za pomocą systemu magnetycznego, który jest dołączony do zakupu. Do pracy potrzeba również wiertarki lub śrubokrętu. 

Mapa świata z drewna jest produktem, który łatwiej montuje się za pomocą systemu magnetycznego, dzięki możliwości korekty położenia poszczególnych elementów. W dodatku ten system daje efekt mapy 3d, a to za sprawą centymetrowej odległości elementów od ściany. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *