Modowe wariacje

Jak można zauważyć, moda staje się coraz częściej sferą zabawy. Wszystko dlatego, że jest możliwości wyrażenia siebie, pokazania emocji, które w nas drzemią. Często jednak nie potrafimy korzystać z pełni swobód, jakie mamy w tej dziecinie. Bo w końcu formalny strój musi pozostać formalny. Jednak wcale tak nie jest. Na bieżąco przełamywane są stereotypy związane zarówno z kolorami przeznaczonymi do okazji, jaki i samymi stylami. Tak na przykład do formalnego stroju wprowadza się trampki czy adidasy, aby w ten sposób pokazać, że wygoda też ma znaczenie. Dodatkowo, podobnie dotyka się tematów tabu. Kobieta zawsze musi być ubrana w sukienkę bądź spódnice? Otóż nie! My też nosimy spodnie, czy garnitury. Każda to, co lubi i w czym czuje się dobrze. Bo w modzie poza wyrażeniem siebie ważne jest własne samopoczucie. Dobrym pomysłem są swetry od polskiej projektantki sklep.

swetry od polskiej projektantki sklep

Komplety z bluzkami – pomysł na udaną stylizację

Moda daje nam bardzo dużo swobody w stylizowaniu. Na przykład wybierając spódnicę maxi i bluzkę możemy sprawić, że stylizacja będzie “luźniejsza” albo bardziej elegancka. Jak to zrobić? To nic trudnego. Stwórzmy dwa komplety. Do pierwszego wystarczy, że założymy szpilki, zrobimy mocny makijaż i już mamy zmysłową stylizację gotową. Z kolei, patrząc na to z drugiej strony, możemy wybrać komplet spódnica maxi i sweter, ubrać trampki, jeansową kurtkę i mamy stylizację na co dzień. Możemy szaleć, jak nam się podoba i to w modzie jest najpiękniejsze.

 bluzki od polskiej projektantki skle

Wybór rozmiaru a komplety spódniczka i top

Kupując bluzki od polskiej projektantki sklep trudno jest wybrać nam rozmiar. Czy wziąć coś co będzie luźniejsze i mniej opinające, a może coś co bardziej podkreśli naszą sylwetkę? W tym przypadku znowu wszystko zależy od osoby i od tego, co lubi. W takiej sytuacji warto przymierzyć dwa rozmiary i sprawdzić, w czym czujemy się lepiej. Zobacz na https://chruscinska.pl/pl/100-koszule-bluzki-swetry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *