Monitory oddechu

Monitory oddechu to innowacyjne rozwiązanie zapewniające młodym rodzicom spokój ducha. Urządzenie jest coraz częściej wybierane i z roku na rok stanowi nieodzowny element niemowlęcej wyprawki. Jego koszt oscyluje w granicy 400 złotych i jest dedykowany dla dzieci do 12 miesiąca życia, zatem przeliczając jego wartość na skalę miesięczną nie stanowi aż tak dużego wydatku. Jednocześnie, zapewnia bezpieczeństwo i stanowi niepodważalną pomoc dla opiekunów.

 

Bezpieczny sen

 

Coraz częściej słyszy się o przykrej sytuacji, jaką jest śmierć łóżeczkowa spowodowana bezdechem, dlatego monitory oddechu to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą chronić swoje maleństwo o każdej porze dnia i nocy. Jak wiadomo, niemowlę przesypia znaczną część doby, dlatego rodzice nie są w stanie nieustannie go kontrolować. Monitory oddechu przez cały czas kontrolują oddech dziecka, a w razie jakichkolwiek niezgodności wysyłają alarm, dlatego rodzice mogą bezzwłocznie reagować i uchronić dziecko przed najgorszym.

Monitory oddechu

 

Monitory oddechu – gdzie stosować?

 

Monitor oddechu są wrażliwe na różnego rodzaju wstrząsy, bowiem na tej podstawie mierzą poprawność oddechową dziecka, dlatego nie należy ich stosować w pojeździe, wózku, kołysce, a nawet w sytuacji, gdy trzymamy dziecko na kolanach podczas jego drzemki. Dlatego dokonując zakupu należy zastanowić się, gdzie dziecko będzie spało najczęściej oraz czy dane miejsce spełnia odpowiednie warunki. Pozwoli to uchronić przed dodatkowym stresem wynikającym z błędnie wysłanego alarmu. Sprawdź https://eplusbaby.pl/c1388-monitory-oddechu 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *