Nici liftingujące Opole

Dlaczego ta metoda jest skuteczna

Nici liftingujące opole pomagają w odnawianiu zwiotczałych tkanek i sprowadzaniu ich na ich wcześniejsze miejsce. Dzięki temu twarz nabiera naturalnej krągłości. Nici liftingujące opole także ujędrniają twarz, a także poprawiają napięcie skóry. Do kolejnych korzyści nici liftingujące opole należy fakt, iż pomagają w tworzeniu nowego kolagenu, a dzieje się tak ponieważ są zbudowane z materiału na bazie kwasów oraz są wchłaniane. Nici liftingujące opole wiążą się ze znacznie mniejszym urazem niż klasyczny zabieg chirurgiczny. Do innych przykładów skuteczności tego zabiegu należy fakt, iż efekty są widoczne zaraz po nim, a z czasem kształt twarzy się polepsza wraz z stymulacją kolagenu w naszym ciele.

nici liftingujące opole

Jak to działa?

Wprowadzenie nici liftingujące opole powoduje grupowanie tkanki oraz przeniesienie jej na właściwe miejsce. Dookoła takiej nici liftingujące opole tworzy się tkanka włóknista, która staje się swego rodzaju stelażem wzmacniającym tkanki oraz utrzymującym je w odpowiedniej pozycji. Oraz jak wcześniej zostało już wspomniane, materiał z którego wykonane są nici liftingujące opole wspomaga produkcję kolagenu i elastyny.

Jak należy dbać o siebie po zabiegu

Do podstawowych zaleceń należy robienie zimnych okładów z częstotliwością 3 razy dziennie po 15 minut. Miejsca wkłucia należy regularnie odkażać, najlepiej płynem na bazie alkoholu, oraz zaklejać je plastrem steristrip. Ważne jest aby pamiętać, że przez parę dni od zabiegu, należy nie pić gorących napojów, a alkoholu przez okres 2 tygodni. Ważne jest aby ograniczyć mimikę twarzy, a od 3 do 4 tygodni unikać masaży oraz zabiegów rozgrzewających. Zabiegi stomatologiczne także trzeba przełożyć na co najmniej 4 tygodnie.

Dowiedz się więcej na: https://wiecznie-mlodzi.pl/lifting-twarzy-nici-liftingujace/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *