Paleta gatunek 2

Paleta najchętniej wybierana przez klientów

Paleta gatunek 2 to jednak z najchętniej wybieranych palet z oferty. Optymalne wymiary paleta gatunek 2 wynoszą 1200 mm x 800 mm. oraz zastosowanie wysokogatunkowego drewna iglastego stanowi podstawowy element budowy tej palety, jak również świadczy o jej najwyższej jakości. Paleta gatunek 2 posiada 9 klocków o grubości desek 22 mm – 25 mm. Paleta gatunek 2 są paletami koloru jasnego, suche, nieuszkodzone o dźwigu do 1,5 t, pochodzenia krajowego lub europejskiego. Spełniają one kryteria palet użytkowych służących do załadunku.

 

Paleta gatunek 2

 

Najwyższa jakość produktów

Nasze palety posiadają odpowiednie certyfikaty oraz kompletne oznakowanie. Dbamy o obsługę klienta, ale także o jego ogólne zadowolenie. Staramy się o każdy szczegół, dlatego nasze palety są z najwyższej jakości drewna, które zostało poddane obróbce. Starannie osuszamy drewno, by nasze paleta gatunek 2 była gotowa do użytkowania. Do naszej załogi, przyjmujemy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy uczyli się od samego początku fachu obróbki drewna i łączenia elementów w całość. Dostęp z czterech stron ułatwia pracę operatorom wózków widłowych i podnośników hydraulicznych, natomiast wyselekcjonowana powierzchnia nośna palety pozwala na dokładną cyrkulację powietrza, obniżając przy tym wagę paleta gatunek 2. Paleta posiada również specjalne oznaczenia:

  • licencję EPAL
  • UIC
  • numeru licencji producenta palet,
  • rok i miesiąc produkcji palet (NNN-R-MM),
  • oznaczenie obróbki termicznej
  • gwóźdź naprawczy dla palet po naprawie

Nasza paleta gatunek 2 posiada wszystkie zalety i cechy palety euro, dlatego warto wspomnieć że jest uniwersalna i pasuje do różnych typów wózków widłowych.

 

Więcej na https://lukpal.pl/paleta-gatunek-2/ !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *