Parę rad jeśli chodzi o troszczenia się o auto dla mocnych miłośników

Czym bywa dla mężczyzny jego samochód? Przeważnie bywa zwyczajnie sprzętem, obiektem służącym do transportowania się z miejsca A do lokalizacji B. Jest to zdepersonalizowana maszyna, niczym nadzwyczajnym się nie różniąca, od choćby ekspresu do kawy.

Ja z kolei należę do innej wspólnoty posiadaczy samochodów. Do ekipy, dla której jedynie słowo „właściciel” bywa delikatnie nie na miejscu. My nie mamy samochodu, my razem z nim żyjemy. Należę do grupy postaci, jakie w pozątkowej piątce najczęściej włączanych serwisów online, mają giełdy z frakcjami, detailing wnętrza warszawa, albo wątki przeznaczone posiadanemu przez nas modelowi.

To właśnie my bywamy tymi kolesiami, o których krążą kawały i miejskie legendy, mówiące o naszych kłopotach ze sporządzonymi przez nas trójkątami. O familii chłopaka, samochodu oraz kobiety. To o nas kobiety opowiadają: dorośli chłopcy oraz ich zabaweczki. No i w końcu, to my jesteśmy bohaterami historii o chłopisku co drzemać nie może, bo roją mu się koszmary o rozpryśniętej kawie w samochodzie plus grzęźnięciu w górze ulotek o okropnej treści: czyszczenie tapicerki skórzanej warszawa. Tak, nam na serio śnią się tego typu sny.

FlashDetailing

Wielbimy nasze samochody, są dla nas nie jedynie hobby, ale metodą na życie. Nie wyobrażamy sobie egzystencji bez owej kupki złomu. Przydzielamy im imiona i wściekle na nie przeklinamy, jak doświadczą awarii. Nie oznacza to naturalnie, że wszelką renowację wykonujemy sami. Bycie takim wariatem konotuje posiadanie zdolności reperowania pojazdów mechanicznych. Uwielbiamy, jak ktoś z sporą wiedzą cacka się naszym wozem. Kompletnie niczym rodziciel, który śpi idyllicznie, mając świadomość, iż nad jego pociechą czuwa najlepszy zawodowiec. Z tego powodu często szukamy godziwych dla nas punktów, miewamy przez to wypełnione kieszenie informacjami o miejscach, w jakich jest najlepsza impregnacja tapicerki skórzanej warszawa itd.

Czy to choróbsko? Poniektórzy w ten sposób stwierdzają. Ależ… jak bardzo my kochamy na nią cierpieć!