Pełna księgowość Kielce

Daj sobie przestrzeń do rozwijania biznesu

Firmy, które rozwijają swoje zasięgi niejednokrotnie muszą otworzyć spółkę czy oddział w kraju lub poza jej granicami. Pełna księgowość Kielce to nie tylko profesjonalne i rzetelne rozliczenie podatków, ale również kompleksowa pomoc dla Twojej firmy.

Pomożemy Ci odnaleźć się w przepisach z zakresu podatku VAT, obsługi płac oraz zarządzania bazami danych. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Prowadzimy obsługę z zakresu rejestracji do VAT i składania stosownych deklaracji, dokumentacji związanej z przeciwdziałaniem praniu brudnych pieniędzy czy informacji podsumowującej. Dzięki pracownikom pełna księgowość Kielce, którzy wykazują się dużą wiedzą na temat księgowości, możemy cieszyć się stale napływającymi Klientami, którzy powierzają nam swoje zaufanie.

 

Pełna księgowość

 

Wiele usług z zakresu księgowości

Pełna księgowość Kielce gwarantuje profesjonalną pomoc i bogatą ofertę usług:

 • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz planu kont i polityki rachunkowości
 • Składanie deklaracji GUS
 • Sporządzanie i wysyłanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS
 • Rozliczanie pracowników i odciąganie im podatków
 • Zajmowanie się Fakturami VAT
 • Rejestracja działalności gospodarczej
 • Pomoc przy likwidacji działalności gospodarczych
 • Pomoc w doborze optymalnej formy opodatkowania działalności
 • Reprezentowanie podatników przed organami podatkowymi
 • Rozliczenia roczne
 • Rozliczenie dochodów z zagranicy
 • Rozliczenie przychodu z tytułu sprzedaży nieruchomości
 • Rozliczenie dochodu z tytułu prywatnego najmu nieruchomości
 • Przygotowanie umowy cywilnoprawnej oraz rachunku do tych umów (umowa zlecenie, dzieło)
 • Sporządzanie umów kupna – sprzedaży.

Jak widać, pełna księgowość kielce stara się dopasować swoje usługi do różnych zapotrzebowań Klientów. Szeroki zakres usług, to efekt wieloletniej pracy i doświadczenia. Mamy sektory, które zajmują się poszczególnymi punktami.

 

Więcej na https://ofi-detal.pl/ !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *