Płaszcze duże rozmiary

Po co jest płaszcz?

 

Płaszcz to wierzchnie okrycie ciała, które jest przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Funkcje płaszcza to głównie ochrona przed zimnem i przed deszczem oraz wiatrem. 

Obecnie, płaszcze stały się modne i nie pełnią tylko funkcji ochronnej. Dodają stylu i szyku dla osoby, która je nosi. Dostępne są również płaszcze duże rozmiary, które są przeznaczone dla osób plus size i nie tylko. 

 

Jak dobrać płaszcz?

 

Dobór płaszcza wydaje się być łatwy, jednak taki nie jest. Istotna jest tutaj sylwetka. Płaszcze duże rozmiary stały się obecnie popularne i noszone przez osoby szczupłe, jako oversize’owe. 

Odpowiedni  płaszcz ukrywa niedoskonałości, a pokazuje zalety. Nie każdy płaszcz będzie pasował do danej figury. Figura typu jabłko może wybierać płaszcze z dekoltem. Najlepiej  jednak do takiej figury sprawdzają się płaszcze duże rozmiary, które są w czarnym kolorze w kształcie trapezu. 

Typ klepsydry powinien wybierać płaszcze plus size, które podkreślają talię. 

Figura prostokątna nie posiada wcięcia w talii, dlatego najlepiej dobrać płaszcze duże rozmiary, które mogą optycznie sprawić, że pojawi się wcięcie w talii – co sprawi, że ubiór nie przykuje uwagi na szerokie ramiona, więc nie zaleca się wybierać szerokich rękawów. Warto zakupić płaszcz w kształcie litery V do tego typu sylwetki.

Płaszcze duże rozmiary

Modne płaszcze 2012

 

Dzisiaj płaszcze są bardzo modne, ale głównie te, które mają charakterystyczny kolor – jednak beżowe barwy nadal możesz nosić. Płaszcze duże rozmiary są wykonane z różnych tkanin, jeżeli chcesz taki płaszcz głównie na wiosnę, dobrze sprawdzi się tkanina hydrofobowa.  

Płaszcze duże rozmiary, zwane inaczej oversize są popularne do długości kostek. Taki płaszcz jest elegancji, ale tylko wtedy, gdy jest odpowiednio dopasowany. Na cieplejsze dni dobrze sprawdzi się pikowany płaszcz, który również jest modny w tym sezonie. Zobacz https://goodlookin.pl/pol_m_Duze-Rozmiary_Kurtki-i-plaszcze-wiosenne-310.html 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *