Płytki imitacja betonu

Do jakich wnętrz pasują płytki imitacja betonu?

Płytki imitacja betonu to zdecydowanie jeden z większych trendów wnętrzarskich ostatnich lat. Ich asortyment w sklepach sukcesywnie się poszerza. Nic dziwnego, ponieważ są bardzo uniwersalne i w zależności od tego w jaki sposób użyjesz płytki imitacja betonu, możesz osiągnąć przeróżne efekty. Płytki imitacja betonu świetnie współgrają z wnętrzami w stylu industrialnym i loftowym. Wtedy możesz postawić na płytki imitacja betonu jako kluczowy element wystroju i użyć ich w dużej ilości. Nie musisz się jednak zamykać na najbardziej oczywiste propozycje. Ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie płytki imitacja betonu jako mały element przełamujący aranżację. Tu przykładem może być styl urban jungle. Surowość płytki imitacja betonu świetnie komponuje się na przykład z żywymi roślinami, wikliną i drewnem. Nie wysuwają się one na pierwszy plan przytłaczając pomieszczenie, zamiast tego stanowią swego rodzaju neutralne płótno. Poza tym jest to dobre rozwiązanie, jeżeli chcesz wypróbować płytki imitacja betonu, ale boisz się efektu w dużej skali. Spróbuj sam i się przekonaj.

plytki imitacja betonu

Dlaczego płytki imitacja betonu to najlepsze rozwiązanie?

Płytki imitacja betonu to świetna alternatywa na przykład dla betonu architektonicznego. Są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i zaplamienia. Można ich używać w każdym pomieszczeniu. Są znacznie lżejsze, co jest istotne przy niektórych konstrukcjach. Ich montaż jest mniej skomplikowany. Dodatkowo nie trzeba pamiętać o ich impregnowaniu.

Jakie są rodzaje płytki imitacja betonu?

Rodzajów płytki imitacja betonu jest wiele. Możesz je dostać w wykończeniu gładkim bądź imitującym strukturę betonu. Oprócz odcieni szarości znajdziesz również opcje wpadające w biel, czerń, a nawet brąz. Oczywiście płytki imitacja betonu występują również w różnych wielkościach i kształtach (ciekawe i modne są te w kształcie heksagonów bądź 3D).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *