Podpisy przeciwko aborcji

Kto zbiera podpisy?

Podpisy przeciwko aborcji zbierają osoby, które chcą aktywnie kształtować politykę danego państwa i sprzeciwiają się dotychczas obowiązującym zasadom w ustawach. Najczęściej należą oni do fundacji, których postulaty opierają się na przestrzeganiu praw kobiet. Skłania to ludzi do podjęcia działań w określonym celu. Podpisy przeciwko aborcji zbierane są najczęściej w miejscach, gdzie widoczny jest spory ruch na ulicach. Szczególnie często działaczy można spotkać na ulicach dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków czy Poznań. To pozwala na efektywne zbieranie podpisy przeciwko aborcji.

podpisy antyaborcyjne

 

Co przewiduje projekt?

Podpisy przeciwko aborcji zbierane są po to, aby przedłożyć ustawę do sejmu o zaostrzeniu aborcji w Polsce. Z początku fundacja informuje o planach zbierania podpisy przeciwko aborcji, aby osoby chętne mogły aktywnie wziąć w tym udział i pomóc w wydarzeniu.

W projekcie, który jest zawarty w statusie zbiórki podpisy przeciwko aborcji, zawarte są m.in. kary dla kobiet za dokonanie aborcji oraz śledztwa w kierunku osób, które dokonają tego czynu lub będą miały w nich swój udział. Kara może spotkać również osobę, która poroniłą i nie zadbała o to, aby ciąża przebiegała bezpiecznie.

W jakiej formie zbierane są podpisy?

Podpisy przeciwko aborcji zbierane są nie tylko na ulicach dużych polskich miast, ale również przez stronę internetową fundacji. To tam osoby chętne mogą złożyć swoją deklarację i tym samym wziąć czynny udział w dążeniu do osiągnięcia celu przez organizację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *