Pomysł na nietypowy prezent

Urodziny, imieniny czy rocznice jest wiele uroczystości, które chcielibyśmy szczególnie spędzić. Marzy nam się scenariusz, w którym bliska nam osoba będzie pod wrażeniem naszej niespodzianki. Poniżej przedstawimy kilka propozycji na nietuzinkowe prezenty, propozycje spędzenia czasu w ważnym dla nas dniu.

Kino, restauracja, kawiarnia ale w nietypowy sposób
Gdy chcemy uroczyście uczcić naszą rocznicę ślubu, można zaaranżować bardzo romantyczną randkę w szykownym lub klimatycznym punkcie gastronomicznym. Tutaj naprawdę nie liczy się miejsce, liczy się to abyśmy wpasowali się w klimat i czuli luz. Oryginalnym chwytem w tym scenariuszu może być forma zaproszenia męża/żony na miły wieczór. Wyobraź sobie, że wysyłasz list do swojej drugiej połówki pocztą. Koperta nie posiada notki o nadawcy, wewnątrz kryje się piękne imienne zaproszenie ze wszystkimi namiarami oraz obietnicą przeżycia czegoś niezwykłego.
Jeśli zaproszenie ma być dla kobiety, pięknym wstępem do wspaniałego prezentu będą kwiaty przyniesione przez kuriera z liścikiem zapraszającym na miły wieczór.

Najwspanialsze są prezenty, które nic nie kosztują
Solenizant zawsze doceni podarunki, które zrobiliśmy własnymi rękami. Łatwo jest coś kupić, trudniej jest znaleźć fajny pomysł i zrealizować go.
Nie musi to być rzecz, równie dobrze może to być jakiś przyjemny plan na dzień czy wieczór kiedy chcemy świętować.
Przykładowo mąż zakłada, że w dniu urodzin swojej żony wyręcza ją we wszystkim, jest dla niej aniołem a nawet jeszcze więcej.
W Dniu Matki możemy wręczyć naszej mamie koperty kolorowe w ilości robiącej duże wrażenie, a w każdej z nich kryje się podziękowanie za konkretne sytuacje.
Dla przyjaciółki w dniu urodzin przygotujmy słoik na poprawę humoru. Wrzucamy do niego listy w miniaturowych kopertach, a w każdym z nich znajduje się komplement, sentencja, coś co w razie awarii będzie podnosiło na duchu.
Dla dzieci na imprezie można przygotować listy pochowane w kolorowe koperty, w których znajdują się zagadki i zadania. Listy chowamy, a dzieci ich szukają.