Sala weselna Szczyrk

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości w województwie śląskim jest bez wątpienia miasto Szczyrk. Jeżeli szukasz miejsca, które idealnie uświetniłoby Twoją ceremonię zaślubin — koniecznie wybierz sala weselna Szczyrk. Posiadamy kilka nowocześnie wyposażonych sal, które idealnie nadają się na różne uroczystości. Zachęcamy do rezerwacji terminów z jak najszybszym wyprzedzeniem. Szczegóły jak i ceny znajdują się na naszej stronie internetowej. Jesteśmy otwarci na najróżniejsze oferty i propozycje. 

Sala na najróżniejsze uroczystości

Wiele osób zamawia sala weselna Szczyrk na imprezę po zaślubinach pary młodej. Jednak funkcjonalność naszego ośrodku jest znacznie większa. W naszej placówce odbywały się już: okrągłe urodziny, takie jak osiemnastki, dwudziestki, trzydziestki, czterdziestki lub sześćdziesiątki. Gościliśmy także różnorakie konferencje firmowe i prasowe.

Sala weselna Szczyrk
Sala weselna Szczyrk

Sala weselna Szczyrk to idealne miejsce na rocznice ślubu lub imprezę dla Twoich współpracowników. W zimę organizujemy również studniówki dla szkół i zabawy dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

Jakość i dobra cena

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego z nich staramy się podejść indywidualnie. Sala weselna Szczyrk oferuje najlepszej jakości kuchnię i obsługę kelnerską. W hotelu obok sala weselna Szczyrk zapewniamy wspaniały wypoczynek dla turystów oraz weselnych gości. Więcej informacji na temat wynajmu sali oraz wyboru menu na przyjęcie znajdą Państwo na stronie internetowej.

Dowiedz się więcej na https://www.dworekgoralski.pl/wesela/sala-krysztalowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *