Skup aut ciężarowych Poznań

Branża motoryzacyjna w Poznaniu znacznie się rozwija, a to wszystko dzięki takim usługom, jak skup auto ciężarowych poznań. Poznańscy przedsiębiorcy motoryzacyjni zjednoczyli siły, aby skupić jak najwięcej aut ciężarowych. Zachęcają tym samym mieszkańców do zadbania o środowisko.

Działania ekologiczne a branża motoryzacyjna

Dzięki zakrojonej akcji i zachęcaniu kierowców do oddawania nieużywanych już ciężarówek na skup aut ciężarowych poznań ,przedsiębiorcy mogą rozpocząć prace modernizacyjne. Tym samym ze starych, niesprawnych samochodów powstają nowe, działające i unowocześnione. Są to ciężarówki z drugiego obiegu. Osoby, które zdecydowały się przekazać stare samochody lub ich części na skup aut ciężarowych poznań otrzymali oficjalne podziękowania od burmistrza miasta Poznań. Akcja ma zostać powtórzona za rok. 

skup aut ciężarowych poznań

Inne atrakcje

Akcja skup aut ciężarowych poznań odbywała się równolegle z corocznym festynem. Uczestnicy akcji motoryzacyjnej mieli więc okazję skorzystać również z takich atrakcji jak: poznańskie targi, koncert zespołu ludowego i wyścigów konnych. Obie imprezy zakończyły się sukcesem. 

Szczytny cel

Idea ekologicznego odzyskiwania samochodów z drugiej ręki współgra z wartościami pielęgnowanymi przez miasto i propagowanymi wśród jego mieszkańców. Jeśli chcesz sprawić, aby branża motoryzacyjna stała się jeszcze bardziej przyjazna środowisku, pomyśl, czy nie posiadasz na zbyciu niepotrzebnych części samochodowych, które mógłbyś przeznaczyć na skup aut ciężarowych poznań.

Dowiedz się więcej na https://www.grupa-energy.pl/skup_samochodow_ciezarowych_warszawa,_krakow,_katowice,_poznan_grupa_energy,s1.html!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *