Skup aut ciężarowych

Jaką jesteśmy firmą i co jest dla nas ważne?

Prowadzimy skup ciężarówek, naczep i ciągników siodłowych już od wielu lat. Skup aut ciężarowych jest dostępny w całej Polsce i obejmuje również wycenę z dojazdem. Dobrze wiemy, że w przypadku sprzedaży aut ciężarowych jednym z głównych problemów generujących dodatkowe koszty dla sprzedającego jest ten związany z transportem. Dlatego mamy na to rozwiązanie i oferujemy dojazd oraz odbiór auta od Klienta. Nasi pracownicy również są w stanie przyjechać do Was i skonsultować, czy podana wycena jest dla Państwa satysfakcjonująca. Poprzez te działania dajemy czas do namysłu i oszczędzamy niepotrzebnych nerwów związanych z dojazdami i brakiem satysfakcji z wyceny danego auta.

Skup aut ciężarowych

Jakie pojazdy przyjmujemy?

Jesteśmy zainteresowani ciężarówkami jak i naczepami nowymi i używanymi. Płacimy od ręki – gotówką lub przelewem. Posiadamy również dodatkowy atut, mianowicie wypowiadamy OC i nasz Klient dzięki temu działaniu odzyskuje niewykorzystaną kwotę ze składki ubezpieczeniowej. Chcemy, aby Klienci darzyli nas zaufaniem i chcieli mimo wszystko wracać do naszej firmy. Skup aut ciężarowych to również oferta dla większych firm, gdzie jest mnóstwo aut do sprzedaży. Proponujemy wtedy dodatkowe zniżki, w związku z większą liczbą aut sprzedawanych w tym samym momencie. Efekt jest prosty – dzwonisz do nas, mówisz jak najwięcej o swojej ciężarówce, my wstępnie wyceniamy, Ty godzisz się z wyceną, my przyjeżdżamy i kupujemy od Ciebie auto. Każdy z nas jest zadowolony.

Jak się z nami kontaktować?

Można się z nami kontaktować w sposób mailowy lub telefoniczny. Nasz konsultant wytłumaczy Ci i odpowie na wszystkie pytania odnośnie skup aut ciężarowych. Jeśli nie będziesz pewien, nasz pracownik może przyjechać do twojego miasta i ocenić, w jakim stanie technicznym jest twoje auto i to bez dodatkowej opłaty.

Dowiedz się więcej:https://www.grupa-energy.pl/skup_samochodow_ciezarowych_warszawa,_krakow,_katowice,_poznan_grupa_energy,s1.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *