Stół do jadalni loftowy

Jadalnia jest miejscem, który kojarzy się z rodzinną atmosferą, spożywaniem dobrych posiłków i odpoczynkiem. Warto więc zadbać, aby znajdujące się w niej elementy pasowały do siebie i zapewniały odpowiedni klimat pomieszczenia. Wybierając styl loftowy, jadalnia powinna być minimalistyczna, surowa i pełna światła, a jej zwieńczeniem będzie stół do jadalni loftowy. Jak uzyskać taki efekt?

Stół do jadalni loftowy

Stół

 

Stół do jadalni loftowy powinien cechować się małą ilością elementów oraz prostotą wykończenia. Świetnie sprawdzi się połączenie metalu z drewnem. Nogi stół do jadalni loftowy powinny być czarne lub szare, aby dodać meblu surowości. Główna i największa część stołu może być zrobiona z drewna. Należy jednak pamiętać o odpowiednim doborze drewna. Powinno być ono odporne na uszkodzenia mechaniczne, trwałe, a także dobrze radzić sobie z wilgocią. Polecanym rodzajem drewna będzie lity dąb, który dodatkowo posiada ciekawą strukturę i kolor, co sprawi, że stół do jadalni loftowy będzie wyglądał znakomicie. Warto jednak go dobrze zabezpieczyć z uwagi na to, że stół jest meblem, który przy jego stałym użytkowaniu bardzo często się brudzi. Dzięki odpowiedniemu lakierowi będzie on podatny na zabrudzenia, co znacznie ułatwi codzienne sprzątanie.

Ściany

W stylu loftowym ściany to jeden z głównych elementów, które zapewniają charakterystykę wnętrza. Świetnie sprawdzą się cegły w połączeniu z betonem. Jeśli nie ma możliwości wykorzystania prawdziwych cegieł, można zastosować bardzo realistyczną fototapetę, która również spełni idealnie swoją funkcję. Ściany niepokryte cegłami warto pomalować na biało lub szaro.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej: https://www.perlabottega.com/biurka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *