Szkolenia bhp dla pracowników tarnów 

Czym jest szkolenie BHP? 

Szkolenia bhp dla pracowników tarnów są elementem wdrożeniowym na stanowisko oraz przygotowywują nowego pracownika do pełnienia określonych funkcji. Szkolenia bhp dla pracowników tarnów dzielą się na wstępne oraz okresowe. 

Wstępne szkolenia bhp dla pracowników tarnów

Wstępne szkolenia BHP mają na celu przede wszystkim zapoznanie pracownika z podstawowymi przepisami BHP zawartymi w kodeksie pracy, a także pierwszą pomocą. Powinien zostać też przeprowadzony instruktaż stanowiskowy dotyczący zagrożeń występujących na danych stanowisku pracy. 

szkolenia bhp dla pracowników tarnów

Okresowe szkolenia bhp dla pracowników 

Okresowe szkolenia bhp dla pracowników tarnów są powtarzane w czasie trwania stosunku pracy. Częstotliwość odbywania szkoleń, zależy od rodzaju wykonywanej pracy. Znajomość szkolenia bhp dla pracowników tarnów to jeden z podstawowych obowiązków pracodawcy, który zatrudnia pracownika. 

Jak często wykonuje się okresowe szkolenia bhp dla pracowników tarnów

  • przynajmniej raz w roku – osoby na stanowiskach robotniczy o wysokim szczeblu zagrożenia
  • raz na trz lata – osoby zatrudnione na stanowiskach robotniczych
  • raz na pięć lat – osoby zatrudnione na stanowiskach kierowniczych, zatrudniających innych pracowników, pracowników inżynieryjno-technicznych 
  • raz na sześć lat – osoby zatrudnione na stanowisku administracyjno-biurowym 

Szkolenia bhp dla pracowników tarnów odbywają się w siedzibie biura wraz z zachowaniem wszelkich czynników bezpieczeństwa, a także dostępne są w formie kursu online. W razie dodatkowych pytań dotyczących szkolenia bhp dla pracowników tarnów, zapraszamy do kontaktu!

One thought on “Szkolenia bhp dla pracowników tarnów 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *